Общински съветници

Дата на раждане: 16 февруари 1969 година
Образование: висше Магистър – Маркетинг и управление на туристическия бизнес
Избран от: ПП ГЕРБ
Председател на: Общински съвет – Поморие

Приемен ден: Сряда от 09:00 – 12:00

Дата на раждане: 15 април 1975 година
Образование: Висше Магистър – Инженер Електротехника
Избран от: ПП ДПС
Заместник-председател на : Общински съвет – Поморие
Председател на : Kомисия по образование, култура, вероизповедания, здравеопазване и социална политика

Дата на раждане: 20 август 1968 година
Образование: Висше Право; юрист
Избран от: МК „ЗНС“(ЗНС, ПП-ДБ, ИТН)
Председател на комисия: НЕ

Дата на раждане: 12 юли 1983 година
Образование: Висше Национална спортна академия – Треньор
Избран от: ПП ГЕРБ
Заместник-председател на : Общински съвет – Поморие
Председател на: Комисия по устройство на територията, строителство, околна среда и общинска собственост

Дата на раждане: 17 септември 1990 година
Образование: Висше Медицина; Магистър Лекар
Избран от: ПП ГЕРБ
Председател на комисия: НЕ

Дата на раждане: 23 февруари 1977 година
Образование: Висше Юридическо;
Избран от: БСП
Председател на комисия: НЕ

Дата на раждане: 15 януари 1978 година
Образование: Висше Агроном
Избран от: ПП ГЕРБ
Председател на комисия: НЕ

Дата на раждане: 02 април 1964 година
Образование: Висше Икономика
Избран от: ПП ГЕРБ
Председател на: Комисия по финанси и европейска интеграция

Дата на раждане: 03 септември 1969 година
Образование: Висше право
Избран от: ПП ГЕРБ
Председател на комисия: НЕ

Дата на раждане: 22 април 1980 година
Образование: Средно специално Строителен техник
Избран от: МК „ЗНС“(ЗНС, ПП-ДБ, ИТН)
Председател на комисия: НЕ

Дата на раждане: 05 юли 1968 година
Образование: Средно – Машинен монтьор
Избран от: ПП ДПС
Председател на комисия: НЕ

Дата на раждане: 1980 година
Образование: Магистър Туризъм
Избран от: МК „ЗНС“(ЗНС, ПП-ДБ, ИТН)
Председател на комисия: НЕ

Дата на раждане: 17 април 1983 година
Образование: Висше педагог
Избран от: ПП ГЕРБ
Председател на: Комисия по закона за противодействие на корупцията

Дата на раждане: 12 ноември 1988 година
Образование: Висше Компютърни системи и технологии
Избран от: БСП
Председател на комисия: НЕ

Дата на раждане: 02 ноември 1977 година
Образование: Висше Юридическо; Магистър по „Право“
Избран от: ПП ГЕРБ
Председател на: Комисия по законност и обществен ред

Дата на раждане: 29 май 1980 година
Образование: Средно специално
Избран от: МК „ЗНС“(ЗНС, ПП-ДБ, ИТН)
Председател на комисия: НЕ

Дата на раждане: 01 февруари 1991 година
Образование: Средно специално
Избран от: ПП ДПС
Председател на комисия: НЕ

Дата на раждане: 11 септември 1996 година
Образование: Висше – Инженер-Мениджър
Избран от: ПП ДПС
Председател на комисия: НЕ

Дата на раждане: 28 януари 1960 година
Образование: Висше Лекар
Избран от: МК „ЗНС“(ЗНС, ПП-ДБ, ИТН)
Председател на комисия: НЕ

Дата на раждане: 23 октомври 1966 година
Образование: Средно
Избран от: ПП ДПС
Председател на: Комисия по туризъм, търговия, спорт, младежки дейности и основни поминъци

Дата на раждане: 28 март 1974 година
Образование: Висше – Ел. инженер
Избран от: ПП ДПС
Председател на комисия: НЕ

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors